.

.

New
Tiaobug деца момчиња девојчиња беспрекорни долна облека цртани филмови диносаурус печати момче, атлетски танцови спортски шорцеви

Tiaobug деца момчиња девојчиња беспрекорни долна облека цртани филмови диносаурус печати момче, атлетски танцови

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Полиестер+спандекс Деца девојки Еластична лента за половината Шарена печатење шорцеви за долна облека, ноки на долна облека. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Направено од високо квалитетен материјал, мек, истегнат и удобен за носење. Шарена печатена долна облека, одлично да се спари со фустан за безбедно и удобно носење. Совршено за секојдневно носење, училиште, отворено, тренингот, забава, секојдневен дом, спиење, капење, итн. Полиестер+спандекс. Деца девојки Еластична лента за половината Шарена печатење шорцеви за долна облека, ноки на долна облека. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Направено од високо квалитетен материјал, мек, истегнат и удобен за носење. Шарена печатена долна облека, одлично да се спари со фустан за безбедно и удобно носење. Совршено за секојдневно носење, училиште, отворено, тренингот, забава, секојдневно носење дома, спиење, капење, итн. Големина - | половината | должина-1110 - | - - 4-5 години - | - 16.4 ''/42-62cm - | 9.4 ''/24cm-120 - -| 5-6 години - | - 17.2 ''/44-64cm - | 9.8 '' /25cm130 - | 6-7 години - | - 18.0 ''/46-66cm - | - 10.2 ''/26cm140 - | 7-8 години - | - 18.8 '' /48-68cm-|-11.0''/28cm -150 - | - 9-10 години - |- -19.6 ''/50-70cm - | - 12.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди